Home / Bahis Bilgileri / İddaa 0-1 Toplam Gol Nasıl Oynanır?

İddaa 0-1 Toplam Gol Nasıl Oynanır?

İddaa kuponlarınızda toplam gol tahminine yer vermiyorsanız büyük bir hata yapıyorsunuz demektir. Çünkü bir maçın sonunda hangş takımın maçı kazanacağını tahmine etmeye kıyasla toplamda kaç gol atılacağını tahmin etmek daha kolaydır. Neden daha kolay bir tahminde bulunma seçeneğiniz varken daha zoruyla uğraşıp garanti olmayan kuponlar yapasıınız ki? Ben şahsen garanti olmayan hçbir kuponu oynamam. Bu nedenledir ki maçın sonucunu tahmin edemiyorsam maçta toplamda kaç tane gol atılacğaını tahmin ederek kuponlarımı oluştururum. Size de toplam gol tahmini yapmanızı tavsiye ettiğimden bugün ele alıp bilgi vereceğim konu iddaa 0-1 toplam gol nasıl oynanır olacak. İddaa 0-1 toplam gol tahmini nedir önce bundan bahsedeceğim ve sonrasında bazı farklı konularada değineceğim.

İddaa 0-1 toplam gol nedir? İddaa 0-1 toplam gol oynanacak bir maçta atılacak toplam gol sayısına yönelik yapılan tahminlerle oynanan bir iddaa türüdür. Bu iddaa türüne göre oynanacak maçta ya hiç gol olmamalı ya da en fazla 1 gol olmalıdır. Eğer 1 golden fazla ol olur ise oynanan 0-1 toplam gol tahmini yatacaktır. Bir örnek ile konuyu iyice pekiştirelim. Mesela A takımı ile B takımı olsun. Bu iki takım arasında bir futbol maçı oynanacağını ve 0-1 toplam gol oynadığınızı varsayalım. Bu durumda aşağıdaki skorlara göre maç biterse 0-1 tahmininiz tutacaktır.

A Takımı 0-0 B Takımı (Maç golsüz bitmiştir. Dolayısıyla 0-1 toplam gol tahmini tutar.)

A Takımı 1-0 B Takımı (Maç 1 gol ile bitmiştir. Bu nedenle 0-1 tahmini tutar)

A Takımı 0-1 B Takımı (Maç 1 gol ile bitmiştir. Bu nedenle 0-1 tahmini tutar)

İnternet siteleri üzerinde değil de gerçek kupon üzerinde iddaa oynamaya devam eden bir iddaa oyuncusu iseniz aşağıdaki İddaa 0-1 toplam gol nasıl oynanır resimli anlatım kısmını inceleyerek gerçek kupon üzerinde 0-1 tahmini nasıl oynanır öğrenebilirsiniz. Resimde de gördüğünüz üzere hangi maç için iddaa oynayacaksanız onun kodunu maç kodu alanına işaretlemeli ve toplam gol alanındaki “0-1” yazan kutucuğu işaretlemelisiniz.

About edimodial

Check Also

İddaa Karşılıklı Gol Nasıl Oynanır?

Futbolu seviyor ve düzenli olarak takımların durumlarını takip ediyorsanız bu makalemizde anlatacağımız farklı bir iddaa …