Home / Bahis Bilgileri / İddaa İle Para Kazanma

İddaa İle Para Kazanma

Para kazanmanın bir sürü yolu vardır. Kimileri çalışır çabalar üç kuruş para kazanır kimileri üç kuruş para ile hiç çalışmadan tonla para kazanır. İşte bugün bizim size anlatacağımız konu da üç kuruş para ile iddaa oynayarak yüksek miktarlı ikramiyeler kazanmaktır. Eğer yüksek miktarlı ikramiyeler kazanmak istiyorsanız yazımızı sonuna kadar dikkatle okumanız yararınızadır. İddaa ile para kazanma adını verdiğimiz konumuzda hangi sitelerde ve nasıl iddaa oynayarak para kazanabileceksiniz bunlardan bahsedeceğiz. Dilerseniz hemen bilgi vermeye geçelim.

İddaa oynayarak para kazanmak için öncelikle bir yabancı iddaa sitesi üyelğiniz olması gerekmektedir. Bu sebeple ilk yapmanız gereken güvenilir ve lisanslı bir yabancı iddaa sitesine girip üye olmanızdır. Üye olduktan sonra site hesabınıza para yatırmanız gerekmektedir. Para yatırma işlemini de kredi kartı, ukash karti banka EFT/havalesi gibi farklı ödeme yöntemlerinden biri ile yapabilirsiniz. Bu yöntemlerden hiçbirini kullanmak istemiyorsanız paypal hesabınız ile de ödeme yapabilirsiniz. Tüm bu işlemlerden sonra sıra geldi iddaadan para kazanma konusuna. İddaadan para kazanmak için öncelikle sabırlı olmayı öğrenmeniz gerekmektedir. Çünkü kuponları oluştururken birçok fakrlı yön bakımından takımları ve oynanacak maçı değerlendirmelisiniz. Sırf bir takımın ismi size daha iyi geliyor diye maçı ona verirseniz kuponunuz elbette yatacaktır. Bu nedenle kuponlarınızda yer vereceğiniz maçların mutlaka analizini yapın. Analiz yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey takımların kadroları ve birbirleri karşısındaki kondisyon farkıdır. Bir takım en iyi kadrosunu dahi maçta oynatsa karşısındaki takımın oyuncu kondisyonu yüksek ise sonuç beklenilenin tam tersi çıkabilir.

Takımların analizlerini yaptıktan sonra dikkat etmeniz gereken ikinci bir konu ise tek bir güne kupon sıkıştırmamaktır. Bir güne kupon sıkıştırmaktan kastımız yeteri kadar iyi tahminde bulunamayacağınız takımların maçlarını kupona yazıp sırf kuponu doldurmaktır. Mesela bir oyuncu 5 maçkık kupon yapacak olsun ve bugün 3 tane süper maç olsun. Bu 3 maçı kupona yazan oyuncu kuponu 5 maça tamamlamak için 2 tane de abuk sabuk maçı kupona yazıp kuponu ziyan etmektedir. İşte bir güne kupon sıkıştırmak dediğimiz budur. Oyuncuların bunu yapmasının en temel sebebi de kuponlarının bir an önce para kazandırmasını istemeleridir. Halbu ki kuponu oyuncular kendi elleriyle yatırırlar ama farkında olmazlar. Siz bu hataya sakın düşmeyin.

About edimodial

Check Also

İddaa Karşılıklı Gol Nasıl Oynanır?

Futbolu seviyor ve düzenli olarak takımların durumlarını takip ediyorsanız bu makalemizde anlatacağımız farklı bir iddaa …