Home / Bahis Bilgileri / İddaa Karşılıklı Gol Nasıl Oynanır?

İddaa Karşılıklı Gol Nasıl Oynanır?

Futbolu seviyor ve düzenli olarak takımların durumlarını takip ediyorsanız bu makalemizde anlatacağımız farklı bir iddaa oynama türü olan karşılıklı gol anlatımı oldukça fazla işinize yarayacaktır. Bildiğiniz gibi iddaa para kazandıran basit bir oyundur aslında. Ancak birçok oyuncu bu basit oyun ile para kazanmanın zor olduğunu söyler. Çünkü futbol takımlarını takip etmez, hangi maça hangi iddaa türüyle iddaa oynayacaklarını kestiremezler vb. Bu sebeple de para kazanamazlar ve yoğurdum ekşi dememek için iddaayı suçlarlar. Siz bu oyuncular olmak istemiyorsanız öncelikle makalemizde ele aldığımız iddaa karşılıklı gol nedir kısmını okuyun temel bilgiyi alın. Sonrasında iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır kısmındaki teorik oynama anlatımına bakın ve sonrada da iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır resimli anlatım kıymıyla kupon üzerinde bu iddaa türü nasıl oynanır görsel olarak öğrenin.

İddaa karşılıklı gol oynanacak bir futbol maçı için bir tür tahminde bulunmadır. Bu tahmine göre maçta takımların birbirlerine gol atıp atmayacaklarına yönelik oynama söz konusudur. Eğer takımların ikisi de birbirine gol atabilecek potansiyaldeyse karşılıklı gol var oynanır. Ancak bunun tam tersi olacak ve takımların hiç gol atamayacağı ya da sadece bir takımın diğerine gol atabileceği düşünülüyorsa karşılıklı gol yok oynanır. Temel mantığıyla karşlılıklı gol var ve yok bu şekildedir. Aşağıdaki skorlara göre biten bir maç için oynanacak karşılıklı gol var iddaası tutmuş olur.

A Takımı 2-1 B Takımı

A Takımı 2-3 B Takımı

A Takımı 5-1 B Takımı

A Takımı 3-3 B Takımı

A Takımı 4-2 B Takımı

A Takımı 1-2 B Takımı

A Takımı 1-3 B Takımı

Yukarıdaki skorların aksine karşlıklı gol atılmamış olan aşağıdaki skorlara göre biten maçlar için oynanacak karşılıklı gol yok tahmini tutmuş olur. Bu skorların dışındaki ancak aynı mantıkta ki skorlar için de iddaa karşılıklı gol yok tutma olayı aynıdır.

A Takımı 2-0 B Takımı

A Takımı 1-0 B Takımı

A Takımı 0-2 B Takımı

A Takımı 0-1 B Takımı

A Takımı 3-0 B Takımı

A Takımı 0-3 B Takımı

A Takımı 0-4 B Takımı

A Takımı 0-0 B Takımı

Aşağıdaki görselde de gördüğünüz gibi karşılıklı gol yok gerçek kupon üzerinde oynamak istiyorsanız önce maçın kodunu maç kodu alanına işaretleyin sonra da “KG” alanındaki “var” ya da “yok” alanındaki kutucuklardan birini işaretleyin.

About edimodial

Check Also

İddaa Oranı Değişimleri

Sevgili iddaa severler ve yeni iddaa oyuncusu olacak arkadaşlar yeni bir bilgi verici makalemiz ile …