Home / Bahis Bilgileri / İddaa 3.5 Üst Nasıl Oynanır?

İddaa 3.5 Üst Nasıl Oynanır?

İddaa kuponlarınızda toplam gol tahminine yer vermek istiyorsanız bugün bahsedeceğimiz iddaa 3,5 üst nasıl oynanır konumuzu dikkatlice okuyun. Makalemizde sizlere iddaa 3,5 üst nedir açıklama yapacak ve sonrasında da iddaa 3,5 üst nasıl oynanır resimli anlatım yaparak kupon üzerinde nasıl 3,5 üst oynayabileceğinizi anlatacağız.

Hemen bilgi verme safhasına geçerek sizlere iddaa 3,5 üst nedir açıklama yapmaya başlayalım. İddaa 3,5 üst bir futbol karşılaşmasında atılacak toplam gol sayısının 4 gol ve üzeri sayıda olacağını belirtir. Yani bir futbol karşılaşması oynanacağını düşürsek bu karşılaşmada en az 4 gol atılmalıdır ki 3,5 üst gol tahmini tutsun. Daha açıklayıcı olması için A takımı ile B takımı arasında bir futbol maçı oynanacağını düşünelim. Bu maçın sonucunda A takımı ile B takımının birbirlerine attıkları toplam gol sayısı 4 ve üzeri olur ise 3,5 üst tahmini tutacak, fakat toplam gol sayısı 4 golün altında kalırsa 3,5 üst tahmini yatacaktır. Aşağıdaki örnek skorlarda yatan ve tutan tahminler yer almaktadır. Yatan tahminler tüm maçlar için geçerlidir. Ancak tutan tahminler en az 4 gol olması şartını sağladığı sürece farklı şekillerde oluşabilir. Mesela bir maç 10-8 bitebilir. Biraz imkansız bir skordur ancak bu şekilde astronomik skorların da zaman zaman futbol müsabakalarında ortaya çıktığı olmaktadır.

  • Aşağıdaki skorlara göre 3,5 üst tahmini yatmıştır. Çünkü maçta 4 gol ve üzeri toplam gol sayısına ulaşılamamıştır.

A Takımı 0-0 B Takımı

A Takımı 1-0 B Takımı

A Takımı 2-0 B Takımı

A Takımı 3-0 B Takımı

A Takımı 0-1 B Takımı

A Takımı 0-2 B Takımı

A Takımı 0-3 B Takımı

A Takımı 1-1 B Takımı

A Takımı 1-2 B Takımı

A Takımı 2-1 B Takımı

  • Aşağıdaki skorlara göre ise en az toplam 4 gol ve üzeri gol sayısına ulaşıldığından 3,5 üst tahmini tutmuştur.

A Takımı 3-1 B Takımı

A Takımı 2-2 B Takımı

A Takımı 3-2 B Takımı

A Takımı 4-1 B Takımı

A Takımı 2-3 B Takımı

A Takımı 1-3 B Takımı

A Takımı 5-0 B Takımı

İnternet siteleri yerine gerçek kupon üzerinde iddaa 3,5 üst tahmini oynamak istiyorsanız aşağıdaki görselde gördüğünüz şekilde işaretlemeler yapmalısınız. Yapmanız gereken ilk işaretleme maçın kodunu maç kodu alanına işaretlemedir. Bu işaretlemeyi yaptıktan sonra toplam gol alanındaki “4-6” yazılı kutucuğu ve sonrasında da “A/Ü” alanındaki “Ü” yazılı kutucuğu işaretlemelisiniz.

About edimodial

Check Also

İddaa Karşılıklı Gol Nasıl Oynanır?

Futbolu seviyor ve düzenli olarak takımların durumlarını takip ediyorsanız bu makalemizde anlatacağımız farklı bir iddaa …